Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tänan, et avalikustasite eelmisel kevadel Tartu Maarja kiriku taastamise teemalise artikli! Selle tulemusel saime kaks suurt annetust – ühe Eesti Ameerika Fondi kaudu ja teise otse ühelt eestikeelselt koguduselt Ameerikast. Pluss saime taas kokku meie kunagise koguduse liikme tütre perega, kes on saanud meie heaks sõbraks ja toetab taastamist väga.

 

Lisaks kohtusime meie kunagise legendaarse pastori Andres Kurriku lapselapsega, kes tundis huvi meie koguduse valduses oleva laulupeo lipukandja särbi vastu. Särp on tema vanaema õmmeldud. Kuid tema viimane teave sellest oli 1950. aastatest, mil tema isa andis särbi Artur Taskale, kes selle Rootsi viis. Härra Kurrik tuli meile külla, et särpi taas näha. Väga tore ja emotsionaalne kohtumine oli.

 

Ühesõnaga, suur tänu Teile, et selle kõik meile võimalikuks tegite!

 

Nüüd oleme alustamas Maarja kiriku lugude kogumisega ja väljatöötamisel on ka juhend selle tarvis. Meie eesmärk on koguda kokku inimeste isiklikke mälestusi/

lugusid seoses Maarja kiriku ja kogudusega. Nendest lugudest sooviksime ühel päeval kokku panna raamatu, mida kinkida kiriku valmimisel.

 

Lisaks annaksin lühikese ülevaate, kuidas Maarja kirikul eelmisel aastal läks ja mida toob see aasta. Oleme alustamas ka ehitustegevusega ning see oleks hea võimalus näidata inimestele, kes annetasid, milleks me raha kasutame ja neid tänada.

 

Suur tänu veelkord.

 

Heade soovidega

 

Silvia Leiaru

 

Tartu Maarja Kiriku Sihtasutus

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo