Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ev100tort56

Eesti Vabariik 100 juubelitordi konkursi võidutöö on Marju Männiku muraka-kodujuustu tort musta leiva ja köömnenapsuga, mida kaunistab põdrasammal. Eesti juubelitort, mis jõuab presidendi vastuvõtule ja kõigi Eesti inimeste pidulauale, selgus rahvahääletusel 31. detsembri TV programmis „Sajaga juubeliaastasse“.

 

„Olen väga rõõmus! See, kui rahvas hindab sinu loomingut nii kõrgelt, on parim tunnustus,“ rõõmustab Eesti Vabariigi juubelitordi autor Marju Männik.  Loomulikult on ka suur au enda tehtud torti meie presidendile pakkuda,“ lisab Marju.

 

„Nüüd, kui võidutort on selgunud, asume kibekiirelt viimaste ettevalmistuste juurde, et kõigi ühine peolaud saaks juubeli vääriline,“ sõnas presidendi peakokk ja konkursi žürii esimees Taigo Lepik. Kokandusportaali Nami-Nami eestvedaja Pille Petersoo sõnul kujunes Eesti Vabariigi juubeliks korraldatud konkurss oodatumast suuremaks ja oli kindlasti kõigile osapooltele eriline.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo