Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Lõppenud aastal Eesti aasta ettevõtteks valitud lennukihooldusfirma Magnetic MRO müüakse 43 miljoni euroga Hiina ettevõttele Hangxin. Ühtlasi on see läbi aegade suurim hiinlaste investeering Eestisse.

 

Kunagi vaid Estonian Airi lennukeid hooldanud Magnetic MROst on viimastel aastatel saanud rahvusvahelise haardega tegija, kes alustab julgelt uute äridega ja kahekordistab iga aastaga käivet.

 

Ettevõtte ambitsioonikust on selgelt märgatud, sest äsja teatas Magnetic MRO omanik, investeerimisfirma Baltcap AS, et nad müüvad oma enamusosaluse 43 miljoni euroga Hiina lennukikomponentide hooldajale Guangzhou Hangxin Aviation Technology’ile. Tehingu lõpuleviimine on planeeritud märtsi lõppu, kui osapooled on täitnud kõik vajalikud regulatiivsed nõuded.

 

Magnetic MRO AS on Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) ja Ameerika Ühendriikide Föderaalse Lennuameti (FAA) poolt sertifitseeritud kommertslennukite täisteenust pakkuv hooldusettevõte. Tallinna lennuväljal paiknevates angaarides teostatakse põhjalikku ehk baashooldust Boeing 737 ja Airbus 320 lennukitüüpidele ning lennukite värvimist. Eraldi teenusena pakutakse lennukihoolduse oskusteabe müüki ja liinihooldusteenust ehk lennukite kiirhooldust välismaa lennujaamades.

 

2017. aastal pälvis Magnetic MRO Eesti Aasta Ettevõtte ja Aasta Eksportööri auhinnad.

 

VES/PM/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo