Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

f4c035a2a8bc96b77c 80432218

Eesti Noorsootöö Keskuse, Civitta Eesti ja Maru VR koostöös loodud põnev karjääriõppelahendus võimaldab nüüd tutvuda bioanalüütiku ja õenduse erialadega virtuaalreaalsuse (VR) kaudu.

Virtuaalreaalsed töötoad annavad võimaluse asuda bioanalüütikute ja õdede töövarjuks ning kogeda nende igapäevast töökeskkonda. Näiteks näeb väga lähedalt, kuidas võetakse erinevaid proove ja analüüse, töötatakse mikroskoobiga, õpitakse esmaabi ning lahendatakse kriisisituatsioon. Töötoa praktilises osas proovitakse ametite töövõtteid professionaalide käe all päriselt järele.

 

Töötube korraldatakse erinevates noortekeskustes, messidel ja laagrites üle Eesti. Töötubade eesmärgiks on tõsta karjääriteadlikkust tervishoiusektorist,  sidudes nii erinevate seadmete ja tehnoloogiate kui ka uute lähenemiste tutvustamise konkreetsete ametitega.

 

VES/delfi.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo