Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

7381553t1haf01

Kolmapäeva, 6. detsembri hommikul kell 8.45 toimus Tallinnas Soome suursaatkonna õuel ühislaulmine, kus kogunesid peaminister, valitsuse liikmed ja 100-liikmeline laulukoor, et esitada Soome hümni "Maamme". Muusikalise õnnitluse otseülekanne jõudis teleekraanidele nii Soomes kui ka Eestis.

 

"On äärmiselt rõõmustav, et eestlastele lähim rahvas saab käesoleval aastal tähistada oma iseseisva riigi 100. juubelit," ütles Ratas ja tõi välja, et 6. detsembril heisati üle Eesti Soome 100 auks Eesti lipud.

 

Soome 100. aastapäeva auks valgustati Soome lipuvärvidesse Stenbocki maja Tallinnas ja Vanemuise teatrihoone Tartus. Stenbocki maja ja Vanemuise teatrihoone püsisid sinivalges värvirüüs kuni 7. detsembri varahommikuni. Majade valgustamise aktsiooniga on liitunud erinevad riigid maailma eri paikades.

 

Soome pidupäeva lõpetas sinivalge ilutulestik, mis toimus 6. detsembri õhtul Vabaduse väljakul Tallinnas. Soome 100. juubelile pühendatud üritusi korraldati

kõigis Eesti suuremates linnades.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo