Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eestlanna Chintis Lundgreni animafilm «Manivald » valiti Sundance'i festivali programmi. Tegemist on esimese Eesti lühianimafilmiga, mis on jõudnud Sundance'i animafilmide võistlusprogrammi.

 

Sundance'i filmifestival toimub 18.–28. Jaanuaril 2018 Park Citys ning Salt Lake Citys Utah' osariigis. 2018. aasta festivalile valiti 3901 filmi seast osalema 110 mängufilmi ning 8740 lühifilmi seast osutus valituks 69 filmi, millest lühianimafilme viisteist.

 

«Arvestades seda, et olen animatsiooni alal iseõppinu, on nii tähtsale festivalile pääsemine minu jaoks suur tunnustus. Ühtlasi olen väga tänulik oma kaasstsenaristile Draško Ivezićile ning stsenaariumi konsultantidele Priit Pärnale ja Olga Pärnale, sest ilma nende abita poleks see film kuhugi jõudnud,» kommenteerib filmi autor Chintis Lundgren.

 

«Manivald» on Eesti-Horvaatia-Kanada koostööfilm. 33-aastane rebane Manivald elab endiselt kodus koos oma pensionärist emaga ning kui ühel päeval sekkub nende harmoonilisse ellu kuum pesumasinaparandaja hunt Toomas, areneb sellest armukolmnurk, mis Manivaldi elu pea peale keerab.

 

Film on siiani linastunud rohkem kui viiekümnel festivalil üle terve maailma ning võitnud kolmteist auhinda.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo