Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

PA222367

Kükitab Kaaren ja Enrik. Vasakul seisev võõras poiss jäi kogemata piiramisrõngasse.

 

Iga aasta oktoobris peetakse üle-eestilist hundude Kriimsilma laagrit. Nimi ei muutu, muutub linn, kus laager toimub ning laager on alati tegijate nägu – seekord Rakveres siis eriti karvane!

 

USA-Eesti gaidid ja skaudid, kes tänavu Järvemetsas laagris käisid, peaksid ära tundma keskse neiu. Ta oli üks neljast noorest, kes osales Kajaka salga koolitusel ning oli "Elupuu" laagris hundude abijuht. Nüüd oli Killu-Marie Kell esimest korda laagrijuht, kui 20.-22. Oktoobril kogunes üle 100 hundu ja juhi igast Eesti nurgast Rakvere Eragümnaasiumisse Kriimsilma laagrisse. Vasakul on matka korraldaja Kristjan Kruus ja paremal Hunt Kriimsilm Andres Lillemägi. Kõik nad on Rakvere skautüksuse juhid. Kes on Kriimsilm? See on hundi "varjunimi", kuna vanarahvas ei tahtnud hunti oma koju kutsuda. Veel kutsuti teda: võsavillem, hallivatimees, pajuvasikas, metsakutsu ja susi. Antud juhtide lapsepõlves oli populaarne eesti laste telesaade "Hunt Kriimsilma 9 ametit". Killu tervitab kõiki kaugeid sõpru!

 

Foto ja tekst:

Riina Kindlam

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo