Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Välisministeerium toetab Kariibi mere saari orkaan Irma tagajärgede leevendamiseks 30 000 euroga. Orkaan läbis oma teekonnal Antigua ja Barbuda, Anguilla, Montserrati ning Saint Kitts ja Nevise saari, kus inimesed vajavad humanitaarabi.

Välisminister Mikseri sõnul on mitmed riigid lubanud saareriikidele abi osutada. „Nii vastab ka Eesti abipalvele, et tegeleda esmaste vajadustega nagu puhta joogivee kättesaadavuse või arstiabi osutamisega,“ ütles minister.

Kariibi mere saartel on kahjustada saanud eluks vajalik infrastruktuur, poed, elektrijaam, teed ja sadamad, jättes inimesed ilma võimalusest endale elatist teenida.

Välisministeeriumi toetus antakse arengu- ja humanitaarabiks ettenähtud vahenditest Rahvusvahelise Punase Risti ja Punase Poolkuu Seltside Föderatsioonile (IFRC – International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies), kes toetust saareriikide abistamiseks kasutab.

VES/Välisministeerium

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo