Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

36914577365 d131d6f901 o

Eesti suursaadik NATO juures Kyllike Sillaste-Elling ja NATO peasekretär Jens Stoltenberg.

 

30. augustil andis Eesti suursaadik NATO juures Kyllike Sillaste-Elling peasekretärile Jens Stoltenbergile üle oma volikirja.

 

Volikirja üleandmisele järgnenud vestluses arutati Eestile ja alliansile olulisi teemasid,  julgeolekuolukorda ja 2018. aastal toimuvat NATO tippkohtumist, mille ettevalmistused on algamas.

 

„Oluliste aspektidena näeme praegusel hetkel NATO kohandumist muutuvas maailmas, NATO tegevusi ida ja lõuna suunal ning NATO - EL koostööd,“ rõhutas Sillaste-Elling. Ta kinnitas, et Eesti on ja jääb liitlaseks, kes on pühendunud ja vastutustundlik.

 

Kanadas sündinud ja 1995. aastal Eestisse kolinud Kyllike Sillaste-Elling on lõpetanud magistrikraadiga Londoni Majandus- ja Poliitikateaduste kooli politoloogia eriala. Diplomaatilisel tööl on suursaadik SillasteElling alates 1996. aastast, mil ta asus välisministeeriumisse tööle poliitikaosakonda. Ta on töötanud saatkondades Londonis ja Washingtonis. Aastatel 2013-2016 oli Sillaste-Elling välisministeeriumi poliitikaküsimuste asekantsleri ametikohal. 2016-2017 töötas ta Presidendi Kantseleis presidendi välisnõunikuna.

 

VES/Välisministeerium

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo