Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) toetus on kõigi aegade kõrgeimal ja Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) toetus kõigi aegade madalaimal tasemel.

 

“EKRE toetus on tõusnud 17 protsendi tasemele, mis on nende läbi aegade kõrgeim ja IRL-i reiting langes 3.8 protsendini, mis on nende ajaloo madalaim tase, nagu selgus värskest Kantar Emori reitingute uuringust.

 

EKRE edestab sotse juba kahe protsendiga ja see trend paistab kasvavat, samas liigutakse aina lähemale  ka Keskerakonnale, kelle toetus oli hetkel 23%

 

Keskerakond on muutumas aga täiesti venelaste parteiks, kuna eestlaste hulgas toetab neid vaid 9% vastanutest, venelaste hulgas on aga toetusprotsent 73%.

 

Meessoost valijate hulgas on rahvuskonservatiivide toetus kõrgeim. Meestest toetas EKRE-t 26,1, Reformierakonda 25,3, Keskerakonda 18,9, Vabaerakonda 12,2 ja Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda (SDE) 8,9 protsenti.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo