Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

394707hff2ct27

Foto: Välisministeerium

 

Täna kohtus välisminister Sven Mikser USA Esindajatekoja välisasjade komitee esimehe Edward Royce’iga. Mikser ja Royce kinnitasid kahe riigi häid partnerlussuhteid ning peatusid pikemalt julgeolekuteemadel.

 

„Ameerika Ühendriigid on Eesti olulisemaid liitlasi ning kahe riigi suhted on väga tugevad. Seda näitavad arvukad kõrgetasemelised vastastikused visiidid, Ameerika Ühendriikide sõdurite kohaolek Eestis ning ka väga tihe koostöö küberturvalisuse valdkonnas,“ ütles ­välisminister Sven ­Mikser.

 

Kohtumisel arutati strateegilise kommunikatsiooni olulisust. Nii Mikser kui Royce leidsid, et koos saaksime aidata teisi Ida-Euroopa riike võitluses Venemaa propaganda vastu.

 

Lisaks arutati Euroopa Liidu – USA suhete tugevdamist, seda nii terrorismivastases võitluses, küberkaitses, kui atlandiüleses kaubanduses. „Rahvusvaheline kaubandus ei ole nullsummamäng, kus ühel pool on võitjad ning teisel pool kaotajad.

Vabakaubandusleppest võidavad kõik,“ ütles Mikser.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo