Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

20506904 10157306505006980 8673402107662280329 o

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks võiks Eestil olla 100 välismaal elavat ajakirjanikust sõpra, et kuuldused meist ja meie tegemistest võimalikult laialt leviks. Selleks kutsuti ka tänavu 25 noort välisajakirjanikku nädalaks Eestiga tutvuma ja uusi kontakte sõlmima.

 

EV100 korraldustoimkonna ja Välisministeeriumi koostöös läbiviidava projekti „100 sõpra“ käigus on kolme aasta jooksul käinud 75 noort välisajakirjanikku Eestis õppereisil. Kuni 6. augustini võõrustati veel 25 maailma eri paigust tulnud külalist, kes valiti välja koostöös Eesti saatkondadega. Nii saab Eesti endale sünnipäevaks 100 rahvusvahelist sõpra, ­ajakirjanikku, kes on meie käekäigust huvitatud. 

 

Tänavu olid osalejad on pärit Ameerika Ühendriikidest, Austraaliast, Austriast, Egiptusest, Gruusiast, Hispaaniast, Iirimaalt, Itaaliast, Leedust, Lätist, Poolast, Portugalist, Prantsusmaalt, Rumeeniast, Saksamaalt, Šveitsist, Taanist, Türgist, Ukrainast, Venemaalt ning Ühendkuningriigist.

 

Noored ajakirjanikud osalesid tihedas programmis, kus neile tutvustati Eesti sise-, välis- ja julgeolekupoliitika teemasid ning e-Eesti projektide ja kohtuti Eesti iduettevõtete esindajatega. Eestis viibimise ajal külastasid ajakirjanikud ka Narvat ja Tartut. Ajakirjanikega kohtub peaminister Jüri Ratas ja välisminister Sven Mikser.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo