Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Välisminister Sven Mikser arutas täna Tallinnas kohtumisel Ameerika Ühendriikide Senati relvajõudude komitee liikme senaator Elizabeth Warreniga koostööd küberkaitse ja julgeoleku alal ning EL-USA kaubandussuhteid.

 

Mikser ja Warren kinnitasid väga häid ja tihedaid suhteid Eesti ja Ameerika Ühendriikide vahel ning pidasid oluliseks koostööd küberjulgeoleku valdkonnas. „Kübervaldkonnal on julgeolekus aina olulisem roll ning seetõttu on koostöö küberohtudele vastu seismisel üha tähtsam,“ sõnas välisminister Mikser. Senaator Warren tunnustas Eesti saavutusi ja juhtrolli kübermaastikul.

 

Samuti arutasid Mikser ja Warren ELi-USA suhteid, sealhulgas üleatlandilist kaubandust ning leidsid, et vabakaubanduslepinguga on oluline edasi liikuda. „Tihedamatest kaubandussuhetest võidavad kõik ning seetõttu loodame, et läbirääkimised jätkuvad,“ lisas Mikser.

 

VES/Välisministeerium

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo