Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 ootussarja "52 üllatust ja ideed" raames/toel ning fotograafide Kaupo Kikkase ja Heiti Kruusmaa eestvedamisel toimub tänavu ka Eestis heategevuslik inimeste portreede pildistamise aktsioon, kus kingitakse kaunis portreepilt neile, kes seda ise endale lubada ei saa. Eestis toimub projekt esimest korda, pildistatakse samaaegselt üle kogu maailma 4. detsembril.
Projekti eesmärk on kutsuda kokku fotograafid, meikijad, stuudiote omanikud ja trükikojad ning pildistada jõulude eel inimesi, kes varem ei ole endast kauneid pilte omanud. Osalema on oodatud kõik professionaalsed fotograafid.
Kõik pildid trükitakse ArtPrindi  poolt ja kingitakse modellidele, fotograafid ei müü neid edasi, ei kasuta oma portfoolios ega ühelgi muul otstarbel.
Fotograafid saavad projektiga liituda internetiaadressil http://www.portree.ee/, seal saavad registreeruda ka modellid. Tasuta pildistamisele on oodatud paljulapselised pered, vanemateta lapsed, üksikvanemad koos lastega, puuetega inimesed, pensionärid, töötud loome-inimesed jne.
Portreeprojekt on osa ülemaailmsest liikumisest Help-Portrait, mille on ellu kutsunud fotograaf Jeremy Cowart. See rahvusvaheline liikumine ühendab fotograafe üle maailma, kes tahavad oma oskuste läbi teha kingituse kogukonnale.
Help-Portrait 2009 aasta projektis osales 3449 fotograafi ja 4888 vabatahtlikku, üritus toimus 38 riigis 543 paigas. Inimestele kingiti 40 536 portreed.
Portreeprojekti Eesti suurtoetajad on: ArtPrint (www.artprint.ee) ja Nikon (www.nikon.ee)
http://www.portree.ee/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo