Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Keskerakonna eelmine juht, Tallinna linnapea ametist kõrvaldatud ja korruptsioonisüüdistustega kohtu alla antud Edgar Savisaar ning riigikogu liige Olga Ivanova kinnitasid 3. augustil pressikonverentsil, et moodustavad kohalikel valimistel Tallinnas eraldi valimisnimekirja.

 

Savisaare ja Ivanova esinemistest selgus, et loodavasse valimisliitu kuulub tänase seisuga umbes 80 inimest, kelle nimesid esialgu ei avalikustata. Seejuures pole teada, kes on nende linnapeakandidaat ja kes on ringkondade esinumbrid. Samuti pole nime veel valimisliidul endal.

 

Mida valimisliit oma valijatele lubab? Ivanova ütles pressikonverentsil, et valimisprogrammi üle läbirääkimised alles käivad. Küll nimetas ta sundüürnike ja Tšernobõli veteranide toetamist, mille Keskerakond lisas sel nädalal Yana Toomi ettepanekul ka oma Tallinna valimisprogrammi. Samuti tahaksid valimisliidu loojad Ivanova sõnul vähendada volikogu liikmete arvu ning aidata noortel võtta soodsamalt eluasemelaenu.

 

Kes valimisliitu rahastavad, jäi pressikonverentsil vastuseta. Savisaar ja Ivanova avaldasid ajakirjanike küsimustele vastates vaid lootust, et toetust tuleb nii kandidaatidelt kui toetajatelt ja sponsoreid saab olema palju.

 

Nii Edgar Savisaar kui Olga Ivanova kinnitasid, et nad ei kavatse Keskerakonnast ise lahkuda. «Mina soovin jätkata Keskerakonnas. Kui Keskerakond ei soovi, et mina seal jätkaksin, siis on see erakonna valik,» ütles Ivanova, kelle erakonnast väljaheitmine on esialgu küll ebatõenäoline, ehkki mitte välistatud.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo