Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Alates 18. juulist on Hiina kodanikel võimalik taotleda Eestisse reisimiseks Schengeni viisat lisaks Pekingile ja Shanghaile veel lisaks 13 Hiina linnas VFS Global viisakeskustes.

 

Suursaadik Pekingis Marten Kokk avaldas heameelt, et viimastel aastatel on Hiina reisijate huvi Eesti vastu suurenenud ning Schengeni viisataotluste arv hüppeliselt kasvanud. „Uute viisakeskuste avamisega soovime hõlbustada enamate Hiina turistide ja ettevõtjate reisimist Eestisse. Meie saatkonda ja viisakeskustesse esitati möödunud aastal 55% rohkem viisataotlusi kui eelnenud aastal ning ka tänavu kuue kuu jooksul on näha huvi kasvu,“ lausus suursaadik Kokk.

 

Lisaks Pekingile ja Shanghaile võetakse lühiajalisi Schengeni viisataotlusi nüüd vastu järgnevates Hiina linnades asuvates VFS Global viisakeskustes: Changsha, Chengdu, Chongqing, Fuzhou, Guangzhou, Hangzhou, Jinan, Kunming, Nanjing, Shenyang, Shenzhen, Xi´an ja Wuhan. Viisataotluse menetluse aeg on üldjuhul kuni 15 päeva alates taotluse esitamisest.

 

Täpsem info ja kontaktid:

 

http://www.peking.vm.ee/consular_information ning

http://www.vfsglobal.cn/estonia/china/english/index.html

 

Lisainfo: Mariann Sudakov

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

www.vm.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo