Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Nii president Kersti Kaljulaid kui ka president Donald Trump osalevad 6.-7. juulil Varssavis toimuval presidentide tippkohtumisel, teatas Delfi.ee

 

Presidendi kantselei kommunikatsioonispetsialist Mattias Tammet sõnas Delfile, et Eesti riigipea Kersti Kaljulaid viibib Poola president Duda kutsel 6.-7. juulil Varssavis, kohtudes Aadria mere, Musta mere ja Läänemere äärsete Kesk- ja IdaEuroopa riikide presidentidega, et koos arutada regiooni majanduse, transpordi ja energiapoliitikat.

 

Tippkohtumisel osaleb ka USA president Donald Trump, kes on kohtumise eel rõhutanud, et visiit kinnitab USA administratsiooni pühendumust Euroopale ja tihedaid sidemeid eriti selle regiooni riikidega. Kohtumisele on oodatud Austria, Bulgaaria, Eesti, Horvaatia, Tšehhi, Ungari, Läti, Leedu, Poola, Rumeenia, Slovakkia ja Sloveenia presidendid.

 

Veebruaris kohtus Kaljulaid Müncheni julgeolekukonverentsi raames USA asepresidendi Mike Pence'iga. Kohtumisel osalesid ka Läti ja Leedu presidendid.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo