Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Screen Shot 2017 05 18 at 10.00.37 AM

Fotod: Arvo Tarmula

 

Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa sõjaväelased täitsid Läänemaal Vilkla kodutute loomade varjupaiga unistuse – koerteaedik sai lõpuks katuse. Lisaks ehitasid sõjaväelased “Teeme ära” talgute korras kolm uut koerakuuti, uue värvikihi said kassimaja tubade seinad, pügati ära õunapuud ja korrastati varjupaiga krunti.

 

„Ma olen aasta aega koerteaediku katusest unistanud!“ õhkas varjupaiga juhata Kaja Maisalu, rõõmustades, et koerad on nüüd nii lõõmava päikese kui ka vihma ja lume eest kaitstud.

 

„Väga mõnus on!“ teatas Ühendkuningriigi maaväe laskurrügemendi 5. Pataljoni kapten Charlie James, kelle sõnul on see eri riikide sõdurite jaoks suurepärane võimalus teha ühiselt ka midagi sellist, mis ei ole seotud sõjaväega. Eestis viibitud aja jooksul on kohalike omavalitsustega koostööd tehtud nii Tapal, Kadrinas kui ka Rakveres. Seekord tuldi Läänemaale.

 

Tapalt kohale tulnud Suurbritannia ja Prantsuse NATO sõdurite ja Eesti sõdurpoistega kõrvuti askeldasid ka oma kandi inimesed, kes varjupaika aidata soovisid. Talgulisi toetas Ridala vallavalitsus – vallavanem Helen Koppa tõi isiklikult kohale kaks suurt potitäit kuuma suppi ja suured kringlid.

 

VES/ Lääne Elu online 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo