Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Riigikantselei kuulutas välja uue hanke Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul ilmuvale raamatusarjale kirjastaja leidmiseks.

 

„Raamatusarja eelmine hange oli kirjastajatele paras pähkel. Uues hankes on näiteks kirjastajal  võimalus raamatusarja ilmumisperioodi pikendada kuni 2019. aasta lõpuni, leevendatud on nõudeid raamatutele ning pole kohustust välja anda e-raamatuid,“ loetles Kiho.

 

Uus hange annab võimaluse osalemiseks laiemale ringile pakkujatele. Kõige olulisema muudatusena tõi Kiho välja, et EV100 korraldab koostöös partnerite ja erasektoriga igast raamatust 440 eksemplari ostmise, mis antakse riigi 100. Sünnipäeva puhul kingitusena Eesti rahvaraamatukogudele.

 

Kõik EV100 raamatusarja raamatud annavad ülevaate ühe valdkonna arengust Eestis viimase saja aasta jooksul. Teemade valdkond on lai, hõlmates ülevaateraamatuid Eesti meditsiinist, haridusest,  ajakirjandusest kuni moe ja rokini välja. Eelkokkulepped on sõlmitud 44 raamatu kirjutamiseks. Raamatute autorid on oma ala eksperdid, kes tunnevad valdkonda süvitsi. Näiteks sarja avaraamatu Eesti riigi 100 aastast kirjutavad Mart Laar ja Toomas Hiio, poliitikast teeb ülevaate Rein Taagepera ning Eesti kunsti 100 aastat võtab kokku Sirje Helme.

 

Hanke tingimustega saab tutvuda e-riigihangete keskkonnas. EV100 annab hanke võitjale tasuta üle nii käsikirjad kui ka kujunduskonkursi võidutöö. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 15. juuni kell 11.00.

 

2018. aastal möödub 100 aastat Eesti Vabariigi loomisest. Tulemas on Eesti rahva ja riigi senise ajaloo  kõige ümmargusem ja suursugusem tähtpäev. Sünnipäeva tähistatakse 2017. aasta aprillist 2020. aasta veebruarini. Lähem info ettevalmistuste kohta on leitav veebilehelt ev100.ee.

 

Lisainfo: Anneli Ohvril

EV100 turundus-ja kommunikatsioonijuht

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo