Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eestis peamiselt ordenite ja teenetemärkide valmistamisega tuntud firma Roman Tavasti toodang on jõudnud kinomaailma. Eestis tehtud märke on kandnud nii Gerard Butler kui Tom Hiddleston.

 

Filmis «London on langenud» kannab üks peaosatäitjaid, USA presidendi ihukaitsjat mängiv Gerard  Butler Roman Tavasti töökojas valmistatud rinnamärki.

 

«Märke tegime rohkem kui ühe, neid kandsid kõik ihukaitsjad,» rääkis ettevõtte juht Eivor Maiväli, kelle sõnul said nad tellimuse paar aastat tagasi oma Londoni tütarettevõtte kaudu. Linateos võeti üles just Londonis. «Aga tootmine on meil Tal-linnas, nii et need märgid on Eestis tehtud,» täpsustas ta.

 

Hiljuti ka ETV ekraanil olnud sarjas «Öine administraator» (2016) kandsid Roman Tavasti töökojas valmistatud ühe mägihotelli logoga rinnamärki kõik selle töötajad, sealhulgas peaosatäitja Tom Hiddleston.

 

«Alles hiljuti tegime ühed mansetinööbid filmi jaoks, mida Londonis alles hakatakse filmima, see on «Mary Poppinsi tagasitulek», kus mängivad kõik need kuulsad näitlejad, kes ka varasemas versioonis mängisid,» lisas Maiväli.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo