Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

6579099t1h284a

Meeleavaldus Rail Baltica vastu praegusel kujul toimus Tallinnas Vabaduse platsil.

 

Kodanikeühendused korraldasid 22. aprillil tuhatkonna osalejaga meeleavalduse, millel nõuti Rail Balticu praegu kavandataval kujul peatamist – sõnavõttude ja lauludega astusid üles Tõnis Mägi, Andres Tarand, Maarja Vaino, Marju Kõivupuu, Toomas Kiho ning kümned avaliku elu tegelased.

 

«Tänase Rail Balticu teemalise meeleavalduse korraldajate nimekiri ise on meeleavaldus,» ütles Saku vallavolikogu esimees Tanel Ots. «Suure eesmärgi nimel on enam kui kuu aega korraldavas tiimis koos istunud ametiühingute juhid ja ettevõtjad, arvamusliidrid ja kodanikeühendused, erakondadest esindatud vasak- ja paremtiivalt. Suure eesmärgi nimel on ühises meeskonnas ühingud, kes mõne teise ühiskonda lõhestava teema puhul on erineval pool rindejoont. Sündinud ühisrinne annab lootust, et kodanikuühiskonnal on Eestis võimalik suuri asju korda saata ka ilma erakondliku poliitikata.»

 

Meeleavalduse korraldasid Ökoriik Eesti, Avalikult Rail Balticust, Noored Rohelised, Eesti OTT-liikumine,  Eestimaa Rohelised, Eesti Kultuurikoja RB töörühm, SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks, EKRE, MTÜ Eesti Vanemad, SA Terve Rahvas, Eesti Raudteelaste Ametiühing ja Eesti Meremeeste Sõltumatu Ametiühing.

 

Toetusmeeeleavaldus toimus samal ajal ka Tartus Raekoja platsil.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo