Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

PRESSITEADE

 

EV100 ja EL Nõukogu eesistumine avasid lisataotlusvooru rahvusvaheliste sündmuste toetamiseks. Täiendava taotlusvooru eesmärk on leida 2017. ja 2018. aastaks kaheksateistkümnesse Euroopa linna kõrgetasemelisi Eesti kultuuri-, hariduse-, teaduse- ja tehnoloogiateemalisi üritusi.

 

Taotlusvoor on avatud kuni 17. maini ning osalema on oodatud kõik Eesti Vabariigi 100. aastapäevale või Eesti EL Nõukogu eesistumisele pühendatud professionaalse suunitluse ning olulise kõlapinnaga ürituste korraldajad.

 

„Värske taotlusvooruga soovime muuta välisprogrammi ulatust ja haaret veelgi laiemaks. Usume, et tänu erinevate valdkondade rahvusvahelistele kontaktidele ja kogemustele õnnestub seni kasutamata potentsiaal ja õhus olevad ideed vormida konkreetseteks algatusteks,“ selgitas EV100 ja EL Nõukogu eesistumise rahvusvahelise programmi juht Jorma Sarv. Sarve sõnul võimaldab taotlusvoor tutvustada Eesti talente veelgi rohkemates linnades ja viia juubelipidustused laiema publikuni.

 

Taotlusvooru on oodatud järgmiste linnadega seotud ettepanekud: Ankara, Ateena, Bukarest, Haag, Kiiev, Kopenhaagen, Lissabon, Madrid, Oslo, Pariis, Praha, Reykjavik, Riia, Rooma, Stockholm, Tbilisi, Varssavi ja Vilnius. Aastal 2017 toimuvate ürituste toetuste kogumaht on 80 000 eurot; aastal 2018 toimuvate ürituste toetuste kogumaht on 180 000 eurot.

 

EV100 ja Eesti EL Nõukogu eesistumise raames toimuva välisprogrammi kavas on täna enam kui 150 sündmust rohkem kui 30 riigis üle maailma. Sündmused valiti kahe taotlusvooru käigus välja ligi 400 ettepaneku hulgast. Programmi eesmärk on tähistada Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ja Eesti EL Nõukogu eesistumist välisriikides ja tutvustada riiki läbi andekate Eesti inimeste.

 

Välisprogrammi kava on leitav www.events.estonia.ee ning täieneb pidevalt.

 

Lisainfo taotlusvoorus osalemise kohta on leitav https://www.ev100.ee/et/valisprogrammi-lisataotlusvoor

 

Lisainfo: Heilika Pikkov

EV100 ja EL eesistumise rahvusvahelise programmi haldur

EV100 korraldustoimkond

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo