Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

eu2017 launch 07 0

Kuuest avalikustatud pildist vaid ühel on inimene. Ülejäänud kujutavad loodust või tühja linna. Fotosid vaata http://bit.ly/2o6dGduii

Riigikantselei avalikustas 7. aprillil Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise visuaalse identiteedi ja põhisõnumid, mis tutvustavad Eestit ja eesistumise juhtmõtet läbi tasakaalu kujundi.

 

Eesti kui eesistuja identiteet „Ühtsus tasakaalu kaudu“ põhineb eelmise aasta suvel korraldatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ja eesistumise ühisel konkursil, mille võitis loovagentuur Identity (Meelis Opmann, Martin Tõnts, Ionel Lehari, Ants Lusti) ideekavandiga „Aastasada ja tasakaal“.

 

Lahendus tugineb kahele narratiivile – looduslähedus ja uuenduslik digiühiskond, mis koorusid välja EASi Eesti märgi avalikel aruteludel.

 

„Need teemad avavad eestlaste lugu ja olemust läbi kahe tänapäeval väga aktuaalse küsimuse: inimese suhestumine looduskeskkonda ning uue tehnoloogia tulekuga kaasnevad väljakutsed ja võimalused,“ rääkis Eesti eesistumise kommunikatsioonijuht Tiina Urm. „Tasakaalupunkti leidmine kõige olulise hoidmise ja kaitsmise ning pideva arengu ning uute võimaluste kasutamise vahel on väljakutseks nii Eestile, Euroopale kui ka maailmale laiemalt,” lisas Urm.

 

Kui Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva visuaalse identiteedi sai Riigikantselei avalikustada juba mullu sügisel, siis eesistumise lahendustega tuli oodata kevadeni, sest hea tava kohaselt avalikustab nn sisenev eesistuja oma visuaalse identiteeti vahetult enne eesistumist. 

 

Lisainfo: Tiina Urm,

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ,

www.eesistumine.ee 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo