Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti Vabariigi 100. juubelisündmuste jaoks loodud EV100 äpp ühendab digitaalselt üle maailma kõik, kes armastavad Eestit. Äpi abil saad enda asukoha jäädvustada maakaardile, kus iganes parajasti asud.

 

Vajutades EV100 äpis nupule Eestit! saad Sinagi näidata, et hoiad Eestit oma südames. Selleks määra ja kinnita oma asukoht. Pärast nupule vajutamist ilmub kaardile Sinu asukohta tähistav helendav täpike. Samuti saad oma asukohast teada anda, kui helistad tasuta numbril 800 8100 või vajutad Eestit! nuppu veebilehel http://ev100.telia.ee.

 

Helendavate täpikestega täitunud Eestimaa ja ka maailma kaarti saame üheskoos vaadata 16. aprilli õhtul kell 18.40 (eesti aja järgi), mil ETV otseülekandes leiab aset EV100 avasündmus. Samuti saab kaardiülevaateid jälgida EV100 äpis asuval kaardil ning veebilehel http://ev100.telia.ee.

 

EV100 äpi abil saad muuhulgas jälgida, kuidas EV100 avasündmusel 16. aprillil 2017 kustub kaardilt Eestimaa ja Liivimaa kubermangu vaheline piir.

 

EV100 äpp on eesti, vene ja inglise keeles ning selle saab tasuta alla laadida Google Play ja iTunes rakendusepoodidest.

 

2018. aastal tähistab Eesti Vabariik oma 100. sünnipäeva. Selleks, et kõik soovijad saaksid juubelisündmustele kaasa elada, tegi Telia Eestile kingiks EV100 äpi.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo