Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

kukerpillidJälgi reisi aadressil menu.err.ee

 

Aprilli alguses tähistab legendaarne eesti ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri.


Reisil on Kukerpillidel kaasas sõbrad Tõnu Timm, Tiit Kõrvits ning korrespondendiks kehastuv Jaan Elgula, kes hakkab Ameerika emotsioone videote, piltide ja tekstide abil vahendama ERR portaalile Menu.


Kolmenädalane õppereis sai alguse 13. märtsil, kui asuti teele Tallinna lennujaamast ning mõne ümberistumise ja peatuse järel jõuti Dallasesse, kust saabki kõik alguse. Plaanis on palju huvitavat – võimaluse korral kohtuvad muusikud iidoli Willy Nelsoniga, kellega saab ehk isegi paar sõna juttu rääkida. Samuti jõutakse loodatavasti mustanahaliste kirikusse ning uuritakse üleüldse, kuidas sünnib cajun-muusika selle kodumaal, Ameerikas.


Läbi Lousiana rikkaliku eluolu juhatab Kukerpille ja sõpru Eesti ameeriklane David O'Brock, kes juba aastaid Eestis bändiga koostööd teinud, kuid kelle juured on Ameerikas.


Kukerpillide reisil hoiab silma peal ERR portaal Menu ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda:

 

http://menu.err.ee/316297/ela-kaasa-kukerpillid-otsivad-kolme-nadala-jooksul-ameerikast-oma-juuri

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo