Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

President Kersti Kaljulaidile saadetud kirjas õnnitles USA president Donald Trump teda Eesti vabariigi 99. aastapäeva puhul.


"Eesti on hinnatud liitlane, sõber ja juht tugevate atlandiüleste suhete toetamisel. Teie toetus Ukraina sõltumatusele ja territoriaalsele terviklikkusele on oluline meie ühiseks eesmärgiks oleva Euroopa ja piirkondliku julgeoleku tugevdamise jaoks. Ma ootan võimalust koos töötada, et edendada atlandiüleseid sidemeid, kui te võtate üle Euroopa Nõukogu eesistumise sel aastal," kirjutas Trump Kaljulaidile saadetud kirjas.


"NATO musterliitlasena on Eesti näidanud eeskuju, olles juba ületanud NATOs kokkulepitud kahe protsendi SKPst kaitsekuludeks eraldamise künnise," kirjutas Trump.


Ta kiitis Eestit ka panuse eest võitluses ISISega ja ühise võitluse eest Afganistanis, samuti 21. sajandi tehnoloogilise innovatsiooni juhtimise eest.


Ameeriklaste nimel soovis Trump Eestile rõõmsat iseseisvuse tähistamist. "Oleme uhked, et saame Eestit Ameerika Ühendriikide heaks sõbraks ja liitlaseks nimetada," kirjutas Trump.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo