Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kümned miljonid iPhone’i ja iPod Touch’i omanikud üle maailma saavad nüüd alla laadida eestlaste valmistatud mängu nimega Wristbreaker.

Mängus tuleb erikujuga klotsidest moodustada seinu, põrandaid ja lagesid. Klotsi või blokki saab pöörata rannet ja seega telefoni keerates. Iga täislaotud blokirida annab punkte. Mängus on võimalik teenida relvi, millega saab mänguväljale ruumi juurde tekitada. Näiteks saab pommi või laseriga klotse õhku lasta, teatas mängu loojad.

Olulise aspektina on mängu toodud sotsiaalse mängimise platvorm, kus iga mängija saab võrrelda oma tulemust sõprade oma-ga, nendega suhelda ja näha, kus maailma otsas ta sõbrad parasjagu asuvad ja mängivad. Mängust on saadaval tasuta ja tasuline versioon. Tasuta versioonis on võimalik läbida vaid mängu kaks esimest taset.

"Tagasiside mängule esimestelt kasutajatelt on väga hea. Igal juhul on tegemist kaasahaarava mänguga," sõnas mängu valmistanud ettevõtte Anagnorisise üks omanikest Jaak Ennuste.

App Store'is on täna üle 250 000 rakenduse, mida on alla laaditud üle viie miljardi korra. "Anname endale aru, et konkurents on karm ja üliväike protsent mängudest tabab miljonites kordades allalaadimise edu," ütles Ennuste.

„Vaatamata ülikõrgele riskile on meie ambitsioon olnud algusest peale jõuda populaarseimate mängude esisajasse,“ lausus iCapital OÜ esindaja Sven Illing. Ettevõtmisesse on investeerinud ka Mattias Linnap, Gunnar Eelmäe ja Indilo Wireless OÜ.

VES/ PM

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo