Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti advokaadid avasid enda sõnul maailmas unikaalse veebipõhise platvormi Avokaado.ee, mis teeb õigusabi kiirelt ja taskukohaselt kättesaadavaks kõigile Eesti inimestele ja ettevõtetele.


“Traditsioonilised advokaadibürood on aasta-aastalt nautinud üha tõusvaid kasuminumbreid, fookus on liiga kaua olnud büroodel ja nende kasvul,” ütles Avokaado.ee tegevjuht ja kaasasutaja Siim Mägi Estonian ICT Week 2016 raames toimunud IT-õiguse konverentsil. Tema hinnangul ei piisa enam sellest, et advokaadibürool läheb majanduslikult hästi, sest kliendid ootavad järjest rohkem vähema raha eest ja keegi ei taha enam maksta kõrget hinda ülekvalifitseeritud tööjõu eest.


Avokaado.ee kaasasutaja Mariana Hagström pani rõhku ka muutuvatele harjumustele, viidates uuringutele, mille järgi tulevikus töötab 100 miljonit inimest ettevõtete heaks, mille uksest nad pole kunagi sisse astunud – teenuste osutamine muutub veebikesksemaks. “Uue ajastu töötaja soovib ka oma õigusalaseid küsimusi lahendada online’is. Ta ei lähe selleks advokaadibüroosse,“ rääkis Hagström.


Selleks on loodud uus e-teenus Avokaado.ee, mis on veebipõhine keskkond, kus saab koostada õigusalaseid dokumente, teiste osapooltega jagada ja kommenteerida, läbirääkimisi pidada, dokumente digiallkirjastada ja säilitada isiklikus iseteeninduskeskkonnas. Hagströmi sõnul on mõnes riigis võimalik väiksemaid teenuseid sarnasel põhimõttel tellida, kuid selliseid kogukonnapõhiseid platvorme rohkem ei ole.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo