Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Tallinnas välisministeeriumi kõrval 1997. aastast tegutsenud Eesti Maja restoran on suletud ning selle omanikfirma esitanud kohtule pankrotiavalduse.
Tallinna linna veebilehel on endiselt kirjas, et aadressil Lauteri 1 asuv Eesti köögile spetsialiseerunud restoran mahutab 150 klienti ning pakub reede ja laupäeva õhtuti elavat muusikat. Restorani uksel ilutseb aga juba silt, et seal on äripinnad välja rentida.   Restorani kodulehekülg on suletud.
Äriregistri andmetel on Eesti Maja restorani omanikfirmal OÜ-l Laurellus kümme töötajat. Osaühing kuulub Viido Polikarpusele ja Aavo Kõivule, kes on ka selle juhid.
Kõiv elab Floridas, Polikarpus tuli 1995. aastal alaliselt Eestisse. Presidendilt 2001. aastal Valgetähe ordeni saanud Polikarpus on töötanud kaitseväe juhataja nõunikuna ning andnud välja ingliskeelset Eestit tutvustavat ajakirja Global Estonian. Talle ning Kanadas Torontos elavale Peeter Sepale kuuluv OÜ Global Estonian tegutseb äriregistri andmeil ka praegu.
Kohus arutab Laurellose pankrotiavaldust augusti lõpus. Polikarpusel on aga juba uued tegemised. Ta on mullu mais asutatud OÜ Energy Smart turundus- ja avalike suhete juht. Päikesepaneelide tarnimisega tegelev Energy Smart hakkab sel suvel Sõmerpalu valda rajama Eesti esimest päikeseelektrijaama. Osaühing kuulub Suzanne Jocelyn Wegecsanyile ja Michael Olaf Atilla Wegecsanyile, kel on nii Eesti kui Austraalia kodakondsus.
VES/e24.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo