Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

ilvesed

President Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves tänavusel vabariigi aastapäeva tähistamisel Jõhvis.

 

Presidendi kantselei andis reede, 17. aprilli pärastlõunal teada, et president Ilves ja Evelin Ilves lahutavad oma 11 aastat kestnud abielu.


Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves on otsustanud lahutada 2004. aastal sõlmitud abielu. See on põhjalikult kaalutud ühine otsus. Kokkuleppe kohaselt jõustub abielulahutus 30. aprillil 2015.


Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves jätkavad ühiselt tütre kasvatamist.


Ärma talu jääb Toomas Hendrik Ilvese ainuomandisse ja on tema kui Vabariigi Presidendi ametikodu. Lahutuse jõustumise järel võtab Toomas Hendrik Ilves üle kõik Ärma taluga seotud varad ja kohustused, sealhulgas OÜ Ermamaa ja sellele seatud hoonestusõiguse ja laenud.


Lahutuse jõustumise järel ei laiene Evelin Ilvesele enam Vabariigi Presidendi ametihüve seaduses sätestatud presidendi abikaasaga seotud hüved.


Toomas Hendrik Ilves ja Evelin Ilves käsitlevad oma otsust lahutada abielu nende isikliku elu küsimusena, mis ei ole seotud riigipea ametitegevusega. Nad paluvad avalikkuselt ja ajakirjanduselt ennekõike oma alaealise lapse huve ja tundeid esikohale seades mõistvat suhtumist.


Evelin ja Toomas Hendrik Ilves abiellusid 2004. aastal. Ilvesed lahutavad abielu 30. aprillil, täpselt samal kuupäeval, mil nad tutvusid 18 aastat tagasi.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo