Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kõige rohkem on XXVI laulu- ja XIX tantsupidu kajastamas ajakirjanikke Soomest, Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Venemaalt. Esindatud on veel Hiina, Korea, Jaapani  ja USA meedia.


Laulu- ja tantsupeo välismeedia juhi Maris Hellrandi sõnul on laulupeo kajastuse tellinud nii New York Times kui ka Wall Street Journal. “Kohal on ka rahvusvahelise telekanali CNN võttegrupp, saksa-prantsuse ARTE, soomlaste YLE TV ja MTV3. Eeltutvustuse lasi juba nädala eest eetrisse BBC,” rääkis Hellrand.


Koostöös EASi turismiarenduskeskusega kasutati peoeelseid päevi, et tutvustada välisajakirjanikele Lahemaad, Pärnut ja teisi Eesti paiku. Peale laulupeo pakuvad paljudele huvi ka e-Eestiga seotud teemad nagu digitaalne ID ja Eesti startupid.

 

laulupidu.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo