Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Eesti nutirakendus Taxify ühendab taksofirmasid ja kliente, aidates esimestel tööd leida ja teistel kiiresti, mugavalt ning soodsalt üüriauto leida.


Erinevad ingelinvestorid USAst, Euroopast ning Aasiast investeerisid Taxifysse kokku 100 000 dollarit, et seni vaid Eestis ja Lätis opereeriv idufirma saaks oma tegevust laiendada Ida-Euroopasse. Eesti investorite hulka kuuluvad näiteks Märt Kelder, Martin Villig ja Andrus Purde (tuntud ka kui «Skype Mafia»), vahendab Techrunch maailmale.

 

Rakendus toob kasutajateni erinevate taksofirmade pakkumised, olles niimoodi veebipõhine dispetšer ehk «kiisu», nagu neid telefoniajastul tunti. Tellija võib valida taksot näiteks sõiduhinna või kohalejõudmise aja järgi. Muuhulgas näeb liitunud taksode asukohta reaalajas linnakaardil.

 

Edasi loe e24.postimees.ee-st

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo