Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Aastatepikkuse töö jooksul hauaplatside korrastamise ja hauadade hoolduse vallas Eestis oleme teinud hulgaliselt töid ka väljaspool Eestit asuvatele perekondadele, kellel on olnud soov taastada ja hoida korras oma lähedaste hauad kodumaal.

 

Sel aastal otsustasime kontakteeruda paljude väliseesti seltside ja -ühendustega tutvustamaks meie teenuseid laiemale ringile. Kuna on tegu inimestele olulise teenusega ja huvi selle vastu on väliseestlaste seas olemas, siis ehk olete huvitatud andma seda informatsiooni ka oma seltside-ühenduste liikmetele edasi või näiteks avaldama seda teie infokandjatel kas siis paberil või veebis.

 

Meie ettevõte katab terve kalmistuspektri teenused: hauapiirete ehitus, restaureerimine, hauakivide ja hauaplaatide valmistamine ja vanade taastamine ning ka haudade püsihooldus vastavalt kokkulepitud graafikule kliendiga. Suhtleme eesti, inglise ja saksa keeles.

 

Lisainfo: granito.ee

 

www.granito.ee/tehtud-tood/

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo