Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

49 urve tiidus4. detsembril Kadrioru lossis kultuuriministri ametikoha vastu võtnud Urve Tiidus ütles ajakirjanikele, et loodab taastada usalduse ministeeriumi ja kultuuriinimeste vahel.

 

"Usalduse taastamine on psühholoogiline ülesanne," sõnas ta ja vihjas, et varasemalt võisid ministeeriumi tööd segada kommunikatsiooniprobleemid ja vääritimõistmised.

 

 

"Minu siiras soov on usaldus taastada. Tahan võtta aega kohtumisteks, rääkimisteks ja eelkõige kuulamiseks," toonitas uus kultuuriminister.

 

"Kultuur algab sellest, et oleme teineteise suhtes viisakad, et meil on tahtmist erinevaid seisukohti võtta ja leppida sellega, et ongi erinevad vaated ja suhtumised. Püüda selles mingit harmooniat leida," arutles Tiidus.

 

Senine riigikogu liige reformierakondlane Urve Tiidus on töötanud televisioonis, omavalitsuse kultuuri - ja haridusosakonna juhatajana ning Kuressaare linnapeana.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo