Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

48 riia kaupluse varing

Esmaspäeva, 25. novembri pärastlõunal lõpetas Läti tuletõrje- ja päästeamet otsimis- ja päästetööd Riias kokku varisenud Maxima supermarketi territooriumil.

 

Päästjad uurisid läbi kogu territooriumi ega leidnud rohkem hukkunuid. Pärast tööde lõpetamist kontrollisid territooriumi üle künoloogid koertega.


Kokku osales otsimis- ja päästetöödel, kaasa arvatud nende tehnilisel tagamisel ja koordineerimisel, 557 inimest.

 

Maxima supermarketi hoone Riias Zolitūde linnaosas varises kokku 21. novembri õhtul. Rusude all hukkus 54 inimest. See on suurima ohvrite arvuga tragöödia pärast Läti taasiseseisvumist.

 

Läti politsei on seni üle kuulanud 107 inimest, kelle seas on õnnetuse tunnistajaid ja hoone esimese ja teise järgu ehitajaid ja projekteerijaid. Tehtud on 58 ekspertiisi ja korjatud tõendeid.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo