Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Kiirtoidukett Subway on alustanud töötajate otsimist oma Tallinna südalinnas veebruari teisel poolel avatavasse toidukohta. Subway kaubamärki hakkab Eestis esindama OÜ Footlong (tuleneb firma tuntud foot-long võileivast), mis kuulub Henry Otsale ja Ats Raiglale. Viimane avaldas E24-le, et praegu otsitakse kokku umbes 15 inimest. Esimene kiirtoidukoht avatakse veebruari teises pooles Tallinna südalinnas. Kus, seda ei tahtnud Raigla veel avaldada. Esialgu jääb see ainukeseks avatavaks toidukohaks. Edasiste plaanide kohta ei julgenud Raigla täna rääkida. Kui suurt majanduslikku edu noormehed ootavad, ei julgenud Raigla samuti spekuleerida. «Ei oska tänase seisuga kommenteerid. Oleme seda omakeskis mõelnud, aga vettpidavat ja põhjapanevat analüüsi pole teinud,» ütles ta. Subway valis OÜ Footlongi Raigla sõnul mitme kandidaadi seast, kuna viimane oli teistest usinam. Subway siinse piirkonna arendusjuht Justin Goes ütles mullu augustis E24-le, et ajavahemikul 2012-2019 avatakse Eestis 20-25 võileiva-restorani.     e24.ee

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo