Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Briti peaminister David Cameron kinnitas 23. jaanuaril, et korraldab hiljemalt 2017. aastal referendumi Euroopa Liidu liikmeks jäämise küsimuses, kui tema erakond järgmised valimised võidab. Cameron ütles Londonis peetud kauaoodatud kõnes, et tahab esmalt läbirääkimiste teel üle vaadata Briti liikmesuse tingimused, sest «rahva pettumus ELis on suurem kui kunagi varem», vahendas AFP. Ta lisas: «Kui me oleme selle uues lahenduses kokku leppinud, korraldame Briti rahvale referendumi väga lihtsa sees-või-väljas-valikuga.» Cameroni sõnul toimub see rahvahääletus konservatiivide võidu korral parlamendi järgmise ametiaja esimesel poolel ehk 2017. aasta lõpuks. Ta hoiatas, et kui EL ei tee tema nõutud reforme, võib Suurbritannia 27-liikmelisest ühendusest «eemale triivida». Peaministri hinnangul panevad britid pahaks ebavajalikke reegleid ja määrusi, millega EL nende igapäevaellu tungib. Cameroni selgesõnaline referendumilubadus vihastab ilmselt tema ELi-meelseid koalitsioonipartnereid liberaaldemokraate ning paljusid äriliidreid, kes on mures majandusliku ebakindluse pärast, mis võimalik referendum Suurbritannias tekitab.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo