Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Taas saab Eestis jäätunud meredel sõita. Kui Eesti pikimate, mandrilt Hiiumaale ja Saaremaale viivate teede jaoks peab jää veel paksust koguma, siis alates eelmisest nädalast on avatud mandrilt Vormsi saarele ning Haapsalu-Noarootsi vahelised jääteed.  Autoga saab sõita ka Peipsi, Pihkva ja Lämmijärvel. Haapsalu lähedalt Rohuküla sadamast Vormsile viiv jäärada on  9,6 km pikkune. Sellel võivad sõita sõidukid tegeliku massiga kuni 2,5 tonni.  Soodsate ilmaolude korral on jääteed avatud päevasel ajal hommikul kella 7 õhtul poole kuueni. Sõitjatel palutakse püsida kuuseokstega tähistatud rajal ning enne trassile minemist salvestada jäätee hooldaja kontakttelefon. Haapsalu-Noarootsi jäätee pikkus on 3,9-km ja sellel võivad sõita kuni 2 tonni kaaluvad sõidukid.  Kui külm kestab, loodab Maanteeamet avada lähiajal ka suurtele saartele viivad jääteed. Jääkate peab selleks kasvama vähemalt 25 sentimeetrini. 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo