Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Ühe suurema piimatootja OÜ Aravete Agro enamusosalus ehk 82 protsenti on müüdud Austria investorite grupile, kelle omandis oli enne seda Eestis juba kuus piimafarmi.

Äriregistri andmeil on Aravete Agro suuremad osalused vahetanud omanikku selle aasta aprillis ja juuli algul, kirjutab Äripäev.
Oma osalused Aravete Agros on ära müünud ettevõtte tegevjuht Leonid Linkov eraisikuna ja kaasosanikuna läbi mitme firma, Tallinna Äripanga üks omanikfirma AS Leonarda Invest ning investorid, kes peidavad end OÜ Afford Õigusbüroo taha.
Austerlaste näol on tegemist nn Vaklak grupiga, mis pärast Aravete Agro omandamist on tõusnud konkurentsitult kõige suuremaks piimatootmisgrupiks Eestis. Vaid vähem kui pool aastat enne tehinguid Aravete Agroga ehk eelmise aasta lõpus omandas Vaklak grupp ASi Adavere Agro ja ASi Risti Agro.          

ERR      

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo