Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Kuigi Eesti on näiteks globaalses inimarengu edetabelis pidevalt oma kohta parandanud ja jõudnud väga kõrge arengutasemega riikide hulka, saab Eesti tänavu Euroopa Komisjoni rahastatavat toiduabi rekordkoguse.

Kolmandat kuud sõidavad mööda Eestit ringi suured veoautod, mis veavad laiali enam kui 2500 tonni kuivaineid ja 600 000 liitrit toiduõli. Saarlasteni jõudis viimastel päevadel kokku üle 130 tonni toiduabi, eelmisel aastal saadi umbes 70 tonni, vahendas "Aktuaalne kaamera".
PRIAle on toiduabi saanud 16 organisatsiooni teada andnud, et kavatsevad seda jagada ligi 130 000 eestimaalasele. "Eelisjärjekorras saavad abi üksikvanemaga pered, kus on lapsed, siis ka puudega inimesed. Aga märksõnad on üksinda elavad ja lapsi üksi kasvatavad," selgitas Kaarma valla sotsiaalosakonna juhataja Liida Kaare.
“Laiali jagatavad makaronid, jahu, kaerahelbed, neljaviljahelbed, riis, manna, suhkur ja toiduõli on kõik kvaliteetne ja värske kaup. Need on täiesti eraldi tarnitud selle programmi raames," ütles PRIA pressiesindaja Maris Sarv-Kaasik.
ERR/VES

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo