Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Võrumaal garaažis tegevust alustanud start-up Surface Labs International on tänaseks sõlminud kasuliku investorlepingu ning kompab pinda oma toote müügi osas Bugatti ja Ferrari juures. Tehnopoli Startup Inkubaatori ettevõte Surface Labs International alustas oma tegevusega Võrumaa Meegomäe küla garaažis, arendades puutetundliku tehnoloogia ehk multi-touch-põhiseid tooteid. Täna pakub ettevõte interaktiivseid lahendusi messidele ja on välja töötanud interaktiivse baarileti. Hiljuti allkirjastas ettevõte investorlepingu Wiser Financial Advisors OÜga. «Investorlepingu allkirjastamine Wiser Financial Advisors OÜ-ga on meie ettevõtte jaoks ajalooline ning oluline hetk, mis võimaldab kiiresti edasi areneda. WFA puhul on tegemist investoritega, kes keskenduvad äristrateegiale ning nende kompetents on meile äärmiselt vajalik,» ütles ettevõtte tegevjuht ja kaasasutaja Raul Sõmer. Ta ei nõustunud ütlema, kui suure rahasüsti tema firma sai, kuid sõnas, et rahast olulisem on asjaolu, et investor panustab Surface Lab`i arengusse ka oma aega ja teadmisi. Investorlepingu sõlmimine tõi ettevõttesse struktuurilised muudatused ning nüüdsest keskendutakse rahvusvahelise meeskonna komplekteerimisele. Praegu töötab ettevõttes 5 inimest, kuid juba peatselt kavatsetakse avada esindus Saksamaal. «Paralleelselt käib töö klientide leidmiseks, oleme rääkinud Bugattiga ja suhtleme Ferrariga», rääkis Sõmer. Eestis saab Surface pakutavaid lahendusi aga seni näha veel ainult ettevõtte kontoris, sest ettevõtte pakutav reklaamimisviis on siinmail väga uudne ja firmad suhtuvad sellesse veel ettevaatlikult.   Postimees

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo