Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Müügijuhtimise tarkvaraga tegelev Pipedrive teatas, et neli rahvusvahelist investorit paigutasid ettevõttesse kokku 700 000 dollarit. Investoriteks olid Satori Capital, Londoni börsil noteeritud TMT Investments, Huddle'i tarkvarafirma kaasasutaja Andy McLoughlin ning Chris-topher Muenchhoff. Kaks viimatinimetatut olid Pipedrive'i investeerinud ka varem. «Pipedrive jõudis mõned kuud tagasi esmakordselt positiivsete rahavoogudeni, ning kuigi flirtisime mõttega jätkata omaenda rahakoti peal, siis investorite abiga saame oma tootearenduse plaanid kiiremini teoks teha.  Kaasatud kapitali kavatseme investeerida tootearendusse ning USAs, meie suurimal turul, tegevuse laiendamisse,» ütles ettevõtte tegevjuht Timo Rein. Pipedrive teatas 1000 maksva kliendi piiri ületamisest aprillis ning omab hetkel kliente 72 riigist, Eestist muuhulgas näiteks Fortumo, Fits.me ja Nortal (endine Webmedia). Pipedrive'i on asutanud Vain & Partnerite taustaga Timo Rein ja Urmas Purde ning tarkvaraarendajad Rag-nar Sass, Martin Tajur ja Martin Henk. Asutaja-investoriks on ka koolitus-ärimees Peep Vain.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo