Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Kolmanda Eesti sõprade rahvusvahelise kokkutuleku keskne sündmus on sümpoosion "Quo vadis, Estonia?", mille peaesinejad on Oxfordi ülikooli Euroopa õiguse professor Timothy Garton Ash ja president Toomas Hendrik Ilves. 5.-7. juulil toimuv kokkutulek avatakse neljapäeval juba traditsiooniks saanud ERSO kontserdiga, mida juhatab Neeme Järvi. Kontsert "Suur suvine kohtumine: SÕBRAD" on pühendatud Järvi 75. juubelisünnipäevale ning kontserdi patrooniks on president Toomas Hendrik Ilves. 6. juuli sümpoosionil "Quo vadis, Estonia?" arutatakse kriisijärgse Euroopa olukorda, muudatusi maailmapoliitikas ja majanduses ning võimalikke tulevikustsenaariume, mis sobiksid Eestile kui väikesele, avatud ja paindlikule riigile.  "Eestil on palju sõpru, aga kokkutulekule kutsume neid, kes on juba mingil viisil Eestile head teinud või kelle arvamust tuleks Eesti suhtes positiivseks kujundada, sest nende arvamus loeb. Meie sõbrad on arvamusliidrid, välisinvestorid, ühiskonna-, majandus- ja kultuuritegelased. Enamikul neist on Eestiga moel või teisel juba kokkupuude olnud, aga siin saavad nad sügavama, isiklikuma elamuse," ütles Ettevõtluse arendamise sihtasutuse (EAS) juhatuse liige Maria Alajõe. Osavõtjaid võõrustavad president Ilves, EAS ja suurettevõtja Margus Reinsalu. Kavas on kohtumine peaminister Andrus Ansipiga ning Ellerheina kontsert Oandu vesiveskis. Eesti rahvusvaheliste sõprade hulgas on sel aastal ettevõtjaid, teadlasi ning poliitikuid. ERR  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo