Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Facebookis alustas tegevust välisministeeriumi erileht „Välisministeeriumi veebikonsul“.  www.facebook.com/veebikonsul - sellisel aadressil jagavad välisministeeriumi konsulaarosakonna töötajad reisiinfot ja konsulaarteenuseid puudutavat teavet ning vastavad inimeste küsimustele. Samuti jagatakse seal vajadusel nõuandeid ning infot kriisiolukorras. Välisminister Urmas Paeti sõnul võimaldavad virtuaalsed keskkonnad riigil kodanikega avatumalt ja vahetumalt suhelda.   „Soovime olla oma oskusteabega keskkonnas, kus inimesed niigi aega veedavad. Nii saavad kodanikud kiiremalt ja paindlikumalt just neile olulist nõu,“ ütles välisminister Paet. Välisministeeriumi konsulaarosakonna peadirektori Rasmus Lumi sõnul pakub Eesti elanike seas praegu populaarseim suhtlusvõrgustik Facebook hea võimaluse inimestega otse suhelda. „Vastavalt vajadusele kaalume veebikonsuli tegevuse laiendamist edaspidi ka teistesse keskkondadesse,“ lausus Lumi. Välisministeerium on sotsiaalmeedias tegutsenud viis aastat. Välisministeerium ja Eesti välisesindused on esindatud Facebookis, Flickris, Twitteris ning YouTube'is. Samuti on välisministeeriumil ühisblogi. Sotsiaalmeedia kasutamine on juba varasemalt end välisministeeriumi jaoks õigustanud, näiteks ka kriisiolukorras. 2010. aasta aprillis, mil Islandi vulkaani tuhapilv põhjustas Euroopa lennuliikluses kaose, kasutas välisministeerium sotsiaalmeediat „tuhalõksu“ jäänud kodanikele transpordivõimaluste vahendamiseks.  VM    

 

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo