Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

15. mail käivitas Google Eestis Street View’, mis võimaldab kasutajatel vaadata ja navigeerida 360° panoraaminurga all pilte tänavatest ja paikadest üle kogu riigi. "Oleme Eestis Street View’ käivitamise üle suures õhinas. Street View teeb selle imelise maa kaunid tänavad ja paigad kättesaadavaks kasutajatele üle kogu maailma. Nüüdsest saavad kõik eestlased ja ka Eesti ettevõtted nautida teenuse arvukaid hüvesid," kommenteeris Google Street View’ programmi juht Ulf Spitzer pressiesindaja vahendusel. Nüüdsest saab Street View’ abil vaadata tänava tasandilt tehtud pilte ka Eestist.  Näiteks turistil või teisest linnast tulijal on võimalik juba enne kohalejõudmist välja valida restoran, teha reisiplaane, leppida kokku kohtumispaiku või kasutada abimaterjalina geograafia kodutöö tegemiseks. Kinnisvara soetamisest huvitatud inimesed saavad Street View’ abil tutvuda ümbrusega, hoida kokku aega ning leida juhtnööre kohalesõitmiseks. Rakenduse kasutamiseks on tarvis vaid Google Mapsi sisse suumida või lohistada kaardi vasakul küljel olev oranži vaia meenutav ikoon sinisega eristatud tänavale. Street View sisaldab vaid selliseid pilte, mis on nähtavad avalikel teedel. Rakenduses kasutatava tehnoloogia abil muudetakse näod ja autode registreerimisnumbrid häguseks. Kui kasutaja peab pilte ebasobivateks, saab need lihtsasti märgistada lipukesega, et pildid eemaldataks.  Street View on populaarne tasuta Google Mapsi rakendus, mis käivitati 2007. aasta mais ja mida saab kasutada rohkem kui 30 maailma riigis.   VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo