Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Haridus- ja Teadusministeerium ja Sihtasutus Archimedes kuulutavad välja Rahvuskaaslaste programmi lastelaagrite konkursi. Mida toetatakse? Rahvuskaaslaste programmi lastelaagrite toetuse väljaandmise eesmärk on anda väliseesti lastele võimalus viibida ühe suve jooksul Eestis lastelaagris. Stipendiumide väljaandmist finantseeritakse Haridus- ja Teadusministeeriumi eelarvest, programmi korraldajaks on Sihtasutus Archimedes. Stipendiumi võivad taotleda noored väliseestlased, kes pole vähemalt viimased 10 aastat Eestis alaliselt elanud.  Igas laagris kehtib oma vanusepiirang, üldjuhul võivad kandideerida 8-14 aastased lapsed. Rahvuskaaslaste programmi raames toetatakse osalemist järgmistes laagrites: Remniku laager, Taevaskoja Noortelaager, Laoküla Me-relaager, Lastelaager Fän Clab, Laulasmaa puhkekeskus  või mõnes teises usaldusväärses eestikeelses laagris, kui see on põhjendatud (kui näiteks programmi poolt toetatavates laagrites vabu kohti ei ole või need ei meeldi).   Toetus Toetusi määratakse ühe vahetuse jooksul ühes laagris osalemiseks. Toetusega kaetakse laagri osalemistasu. Stipendium ei kata üldjuhul sõidukulusid sihtkohta ja tagasi. Osalemistasu makstakse otse laagrikorraldajale originaalarve alusel.   Taotlemine Taotlusvormil leiate sihtasutuse Archimedese lehelt http://www2.archimedes.ee/amk/index.php?leht=142 . Toetuse soovija peab esitama taotluse Sihtasutusele Archimedes hiljemalt 1. maiks 2012. Taotlused võib saata elektroonselt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Originaaltaotlused tuleb saata järgmisel aadressil: Rahvuskaaslaste programm - lastelaagrid, Sihtasutus Archimedes, Kõrghariduse arenduskeskus,  Koidula 13a, Tallinn 10125 Otsuse teeb Hariduse- ja teaduseministeerium ning taotlused vaadatakse läbi üks kord aastas. Stipendiumi määramisel edastatakse taotlused laagrikorraldajatele. Sihtasutus Archimedes ei ole laagri korraldaja ning ei organiseeri reisi Eestisse ja tagasi. Reisi organiseerivad lapsevanemad või täiskasvanud saatja, kes lastega kaasa tuleb.  Juhul, kui valitud laagris ei ole võimalik osaleda, siis laagrit või vahetuseaega võib muuta poolte kokkuleppel. Selleks, et konkreetses laagris koht saada, peavad lastevanemad ise varakult laagris koha kinni panema. Stipendiumi määramisel maksab sihtasustus lapse eest arve alusel.  Täpsemat teavet saab Sihtasutuse Archimedes kõrghariduse arenduskeskuse konsultandilt Raja Lõssenko telefonil (+ 372) 6996 496 ning e-postile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo