Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Keskerakonnal on äriregistri andmetel 3. jaanuari seisuga 12.581 liiget. Reformierakonda kuulub 10.216 inimest, Isamaa ja Res Publica Liitu 9718, Rahvaliitu 8302, Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda 4612 ning Erakonda Eestimaa Rohelised 1328 inimest. Eestimaa Ühendatud Vasakparteil on liikmeid 2116, Iseseisvusparteil 1166, Vabadusparteil – Põllumeeste Kogul 1014, Erakonnal Eesti Kristlikud Demokraadid 1806, Vene Erakonnal Eestis 1207 ning Vabariiklikul Parteil 1011 liiget. Erakonnal Libertas on liikmeid 883 ja äriregistri andmeil on erakond likvideerimisel. Erakonnaseaduse järgi peab parteil olema vähemalt 1000 liiget.   Eesti erakondadest on Keskerakonnal ka suurim maksuvõlg, 3. jaanuari seisuga on Keskerakond maksu- ja tolliametile võlgu 20.112 eurot. Erakonnal Eestimaa Rohelised on võlgu 1362 eurot, selgub MTA andmetest. Reformierakonnal, Rahvaliidul, Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal ega Isamaa ja Res Publica Liidul maksuvõlgu ei ole. Väiksematel erakondadel – nii Ühendatud Vasakparteil, Iseseisvusparteil, Vabadusparteil – Põllumeeste Kogul, Kristlikel Demokraatidel, Vene Erakonnal Eestis kui ka Vabariiklikul Parteil – maksu- ja tolliameti ees võlgu ei ole.  VES/BNS

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo