Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Juba kuuendat aastat toimub Tallinnas Draamateatri vastas asuvas Disainigaleriis pühadenäitus nimega "PiparkoogiMaania". Seda võiks ka nimetada piparkookide skulptuurinäituseks, mille tänavuseks teemaks on "Ajamasin." Kunstnikud, arhitektid, keraamikud, disainerid ja paljud teised võlusid 300 kilogrammi piparkoogitainast maailmas ainulaadseks kunstinäituseks. Ürituse korraldaja Mari-Liis Laanemaa ütles Õhtulehele, et PiparkoogiMaania üks eesmärk on hoida ja viia edasi sajandeid vana pipar-koogiküpsetamise traditsiooni. Teine eesmärk on loova piparkoogitegemise abil tutvustada disaini, loovust ja kunsti täiskasvanutele ning lastele".  See on Tallinn 2011 Kultuuripealinna üks lõpuüritustest, mida saab imetleda 8. jaanuarini ja ka www.piparkoogimaania.ee võrgulehe vahendusel.    Riina Kindlam,  Tallinn  

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

NY Eesti Kool

nyek logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo