Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

 

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse esinaise Diana Ingeraineni sõnul on Eestis hüppeliselt kasvanud ravikindlustuseta inimeste arv ning suurim on probleem Lõuna-Eestis ja Virumaal. Ingerainen kinnitas, et ka kindlustuseta inimene  ei jää abita, kuid perearstil tuleb nuputada, kuidas abi andmist hiljem kompenseerida. Perearstiabi auditit tutvustanud riigikontrolli peakontrolör Tarmo Olgo lisas, et arenenud Eestis on perearstid ravikindlustatute osas keerukas olukorras. "Nende inimeste hulk on ikka suhteliselt suur. Selle aasta alguse numbrid näitavad, et kuskil 11 protsenti perearsti nimistutest on sellised isikud, kellel puudub ravikindlustus ja kelle eest tegelikult siis täit raha perearstid ei saa," sõnas Olgo. Perearstide seltsi juht Diana Ingerainen lisas, et perearsti praksise rahastamine sõltub sellest, kui palju on nimistus kindlustatuid. Ingeraineni hinnangul peaks perearstiteenused olema tagatud kõigile.    VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo