Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Paeti sõnul algas Liibanonis röövitud ratturite vabastamise operatsioon kohe pärast röövi ja 14. juuli  hommikul toimunu oli senise kuudepikkuse töö lõpptulemus.
«Laiemas mõõtmes oli tegemist erinevate riikide ja erinevate jõudude ühisoperatsiooniga,» rääkis Urmas Paet 14. juulil valitsuse pressikonverentsil. Ministri sõnul on operatsiooniga seotud detaile, mida katavad erinevate riikide riigisaladused ja seetõttu ei olegi võimalik neid avaldada.

«See, et kõiki asju polnud võimalik avalikkusega arutada – me ei tahtnud anda vähimatki võimalust, et ükski ettevaatamatult välja pudenev infokild, mida võivad näha ka vangistajad, võiks saada saatuslikuks lõpplahendusele,» selgitas Paet, miks vahepealsel ajal väga vähe infot meedias jagati.
Pressikonverentsil küsiti välisministrilt lunaraha kohta. «Ühisoperatsioonil on alati mingid kulud. Need kulud olid ka seekord ja need kulud ei olnud väikesed,» vastas ta küsimusele ning lisas, et detailsemalt pole tal võimalik selle kohta infot anda.
Ansip lisas omalt poolt, et valitsused terroristidega läbirääkimisi ei pea ja lunaraha ei maksa.
Postimees/VES

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo